Kas yra techninė pagalba kelyje?

Kiekvienais metais į Vilniaus gatves išrieda nemenkas kiekis šviežiai „iškeptų“ vairuotojų. Jie tikrai mėgaujasi nevaržoma ir nuostabia judėjimo laisve. Vairuotojai nauji, bet jų transporto priemonės, greičiausiai būna ne pirmos jaunystės.

PICT0197

Akivaizdu, kad anksčiau ar vėliau teks susidurti su tam tikromis techninėmis problemomis kelyje. O kaip dera pasielgti, kai tai nutinka Vilniaus gatvėse? Mums pačioje vairavimo karjeros pradžioje atrodo, kad visi vairuotojai turi būti paslaugūs. Šioje vietoje tenka nuvilti ir pridurti, kad realybė yra šiek tiek kitokia. Visi skuba, turi reikalų, o sugedęs automobilis, tai dar viena kliūtis, kurią reikia apvažiuoti ir keliauti toliau.

Išsigąsti per daug tikrai nereikia, geriau paskambinti specialistams, kurie teikia techninės pagalbos paslaugas kelyje. Vilniuje jų tikrai netrūksta. Jei reikėtų išskirti pagrindines tokios pagalbos veiklos sritis, tai jos būtų maždaug tokios: transportavimas, užvedimas ir kita techninė pagalba. Į iškvietimą šios kompanijos dažniausiai vyksta nutikus bet kokiai nelaimei. Gal negebate pakeisti nuleistos padangos, nieko tokio, tikrai yra žmonių, kurie šį darbą atliks mielai, greitai ir paslaugiai. Žinoma, už visus darbus teks susimokėti, čia ne labdara.

Nereikia pamiršti ir Lietuvos orų. Čia ir žiema ateina, būna slidu. Šaltuoju metų laiku visada padaugėja avarijų, nuslydimų nuo kelio, neužsivedančių automobilių. Jums tada tikrai prireiks greitos pagalbos, jūs negalėsite ilgai laukti, nes reiks judėti toliau, o gal automobilį ir į autoservisą nugabenti. Pagalbos artimųjų tarpe ieškoti nereikia, nes ir jie gali būti užsiėmę savo rūpesčiais, o techninės pagalbos kolektyvas yra visada pasiruošęs padėti. Jie dažnai dirba septynias dienas per savaitę ir dvidešimt keturias valandas per parą.

Techninės pagalbos kelyje tikslas yra pakankamai elementarus, tai suteikti per trumpiausią laiko tarpą reikalingas paslaugas už tinkamą kainą. Neretai automobiliu keliaujame ne vieni, o jam staigiai sugedus nelabai įsivaizduojame, kaip reikės pasirūpinti draugų ar kolegų grįžimu namo. Nebijokite, techninės pagalbos transportas priglaus ne tik jūrų sugedusį automobilį, bet ir visus keleivis. Žinoma, tai nėra taksi paslauga, bet pavėžėti juk nėra sudėtinga.

Jaunas vairuotojau atsimink, techninė pagalba – naudinga paslauga, tad jos kontaktus dera turėti savo telefone.